- 15%

Tom Gates-Zombi Köpekler Bir Numara

33,15 39,00

Hassle Free Returns

No questions asked, 30 days return policy.

Fast Shipping

All orders are shipped in 1-3 business days.

Secure Checkout

SSL Enabled Secure Checkout

Stokta yok

Dünyanın en iyi müzik grubuyla tanışma vakti!

İngiliz yazar ve çizer Liz Pichon’ın, 43 ayrı dile çevrilen ve milyonlarca okura ulaşan “Tom Gates” serisi, 11. serüveni Zombi Köpekler Bir Numara (şimdilik) ile gene kahkahayı garantiliyor.

Şaşırtıcı kabiliyetleri, görkemli bahaneleri ve hususi mi hususi sürprizleriyle 8 yaş ve üstü okurlarını “mükemmel” yaşamına çağrı eden Tom, bu kez boyundan büyük işlere kalkışıyor ve müzik grubu Zombi Köpekler ile dünyayı ele geçirmenin yollarını (azıcık çetrefilli olsa da…) planlıyor.

Başta “Roald Dahl En komik Kitap Ödülü” olmak suretiyle pek oldukça ‘gülücüklü’ ödüle kıymet görülen “Tom Gates” serisi; kendine özgü komiklikleri, matrak tiplemeleri, keyifli çizim etkinlikleri ve oyun sayfalarıyla evlatları kitapların yaşamına yaklaştırmayı başarıyor.

Açılmamış bir Çoko Vrak paketi aşkına! Tom Gates oldukça fakat oldukça heyecanlı. niçin mi? şundan dolayı hayatında ilk kere gerçek bir evcil hayvanı olacak! Köpek mi, papağan mı yoksa bir hamster mı? İpucu vermek yok. fakat güvenilir olun, Tom bile, bir evcil hayvana bakmanın bu kadar yorucu olabileceğini aklına getirmemişti… Meşelik Okulu şu sıralar Sallan, Yuvarlan, Uyan! dansı ile çalkalanıyor. Hoop, bir oraya bir şuraya derken dansın ünü okul sınırlarını aşıyor. Şamata son sürat devam ederken, Tom ve arkadaşları müzik grupları Zombi Köpekler’i dünya genelinde üne kavuşturacak dâhiyane fikirler üretmenin derdine düşüyor. Ne yapmış olup edip, Yaprak Yeşili Huzurevi’nde sahneye çıkmaktan oldukça daha fazlasını yapmalılar. Acaba yeni şarkıları “Zombiköpekler Bir Numara”ya şöyleki afili bir video klip mi çekseler? Offf, dünyanın en iyi müzik grubu olmak ne zormuş!..

Yaratıcı etkinlik ve çizim sayfalarıyla okurlarını kitapla daha da bütünleştiren Tom Gates, bu serüveninde, kâğıttan canavar zinciri yapma, parmaklarla dokuz ve katlarını hesaplama benzer halde akıllara durgunluk verecek sürpriz buluşlar geliştiriyor.

Okuma güçlüğü çeken evlatları kitapların renkli dünyasıyla buluşturan “Tom Gates” serisi, yaşamı göründüğünden oldukça daha keyifli, okumayı ise tahmin edildiğinden oldukça daha kolay kılarak modern çocuk edebiyatında mühim bir misyon üzerine alıyor.

Ürünün baskısı görseldeki ile farklılık izah edebilir.


Müşteri yorumları
 • 0
  0 oylama
 • 5 Yıldız
  0%
  4 Yıldız
  0%
  3 Yıldız
  0%
  2 Yıldız
  0%
  1 Yıldız
  0%
Yorumla

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Müşteri yorumu yazın

İlk yorum yapan siz olun “Tom Gates-Zombi Köpekler Bir Numara”

Çok hızlı teslim.Çok iyi paraya değer.Ürün sıkıca paketlenmiştir.İyi hizmet.İyi kalite.

X