- 15%

Prens Oleomargarin’in Aşırılması (Ciltli)

36,55 43,00

You Save: 6,45 (15%)
Hassle Free Returns

No questions asked, 30 days return policy.

Fast Shipping

All orders are shipped in 1-3 business days.

Secure Checkout

SSL Enabled Secure Checkout

Prens Oleomargarin'in Aşırılması (Ciltli)

36,55 43,00

Sepete ekle
Şimdi satın al

1879 senesinde bir akşam, Mark Twain küçük kızlarıyla otururken, kızlar babalarına bir öykü anlatsın diye yalvardılar. Bunun üzerine Twain bir dergideki resimden yola çıkarak onlara yoksul bir çocuğun, Johnny'nin öyküsünü anlatmaya başladı. Elinde büyülü tohumlar olan Johnny, kendini çalınmış bir prensi kurtarmakla göreve getirilmiş buluyordu. Mark Twain sonrasında bu öykü hakkında bazı notlar da aldı fakat öykü yarım kaldı… şu demek oluyor ki, şimdiye dek!

Berkeley'deki California Üniversitesi'nde yer edinen Mark Twain arşivlerinde keşfedilip gün yüzüne çıkarılmış bu notlar şimdi, şu demek oluyor ki bir asırdan uzun süre sonrasında devamı getirilen bir mevzunun temelini oluşturuyor. Caldecott Ödüllü yazar Philip Stead, elinde rehber olarak Twain'in taslaklarıyla, acaba Twain'in eserini tamamlasa ortaya iyi mi bir şey çıkardı diye hayal ederek bir metin ördü. Erin Stead ise oyma, mürekkep ve kara kalem şeklinde teknikler kullanarak zarif, muzip ve son aşama acıklı resimler yarattı.

Prens Oleomargarin'in Aşırılması iyilik ve cesaret üzerine, devrin ötesine uzanan bir kitap. Johnny'nin öyküsü Mark Twain'in her yaştan okurunu tesiri altında bırakacak!


Müşteri yorumları
 • 0
  0 oylama
 • 5 Yıldız
  0%
  4 Yıldız
  0%
  3 Yıldız
  0%
  2 Yıldız
  0%
  1 Yıldız
  0%
Yorumla

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Müşteri yorumu yazın

İlk yorum yapan siz olun “Prens Oleomargarin’in Aşırılması (Ciltli)”

Çok hızlı teslim.Çok iyi paraya değer.Ürün sıkıca paketlenmiştir.İyi hizmet.İyi kalite.

X