- 15%

Mario’nun Uçan Koltuğu: Sezer ve Tozar 3

13,60 16,00

You Save: 2,40 (15%)
Hassle Free Returns

No questions asked, 30 days return policy.

Fast Shipping

All orders are shipped in 1-3 business days.

Secure Checkout

SSL Enabled Secure Checkout

Mario'nun Uçan Koltuğu: Sezer ve Tozar 3

13,60 16,00

Sepete ekle
Şimdi satın al

İyi kalpli, çirkin köpek Tozar'la kurnaz kedi Sezer'in işlettiği Körfez Pansiyonu'nda günler dostluk ve sulh içinde geçmektedir. Fakat bigün, adının Bambam Keskinkulak bulunduğunu söyleyen ve kendini fiyordun yeni şerifi diye tanıtan dev gibi, antipatik bir köpek pansiyona gelir. ilkin dağlar ozanı Gregor'u yasadışı göç sebebiyle tutuklar, arkasından Körfez Haberleri gazetesini kapatır.

Her işten anlayan su samuru Susam, pansiyonun bodrumuna gizli saklı bir matbaa kurar ve Körfez Haberleri muhabiri Bandi, gazeteyi yeraltında çıkarmaya adım atar. ayrıca pansiyona Mario Gastromati adlı İtalyan bir kunduz gelir. Atalarından Peder Pietro'nun gizli saklı patlangıç şurubu tarifinin ardındaki Mario, onu bu bölgede bulacağına inanmaktadır. Bir rivayete nazaran, patlangıç şurubunun içenler üstünde müthiş tesirleri vardır. İlginçtir ki şerif Bambam Keskinkulak bir tek Mario'ya dostça davranır. Peki Bambam neyin izini sürer?

1956'da Larvik, Norveç'te dünyaya geldi. 1981 yılından bu yana çeşitli alanlarda fazlaca sayıda kitabı yayınlandı. Romanlar, polisiye romanlar, öyküler, çocuk ve gençlik kitapları ve makaleler kaleme aldı. 1986 senesinde Beyaz Zenciler romanıyla büyük ün kazanmıştır. 1997 senesinde gösterilen Gecenin Karanlık Sabahı kitabıyla eleştirmenlerin dikkatlerini üzerine topladı. Elling romanı ve onu izleyen aden Manzarası, Kan Kardeşler ve Beni Yarın Sev kitaplarıyla Norveç'in en fazlaca okunan modern yazarları arasına girdi. kıymet görüldüğü edebiyat ödülleri içinde Riverton Ödülü, Brage Ödülü, Bokhandlerforening'in (Kitapçılar Birliği) verdiği "80'li yılların en iyi çocuk kitabı" ödülü, Riksmal Ödülü ve Bokhandler Ödülü sayılabilir.


Müşteri yorumları
 • 0
  0 oylama
 • 5 Yıldız
  0%
  4 Yıldız
  0%
  3 Yıldız
  0%
  2 Yıldız
  0%
  1 Yıldız
  0%
Yorumla

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Müşteri yorumu yazın

İlk yorum yapan siz olun “Mario’nun Uçan Koltuğu: Sezer ve Tozar 3”

Çok hızlı teslim.Çok iyi paraya değer.Ürün sıkıca paketlenmiştir.İyi hizmet.İyi kalite.

X