LEGO Technic McLaren Senna GTR 42123 – Çocuk ve Yetişkinler için Koleksiyonluk Oyuncak otomobil Yapım Seti (830 Parça)

407,51

Kategoriler:

Süper otomobil oyuncaklarını seven bir çocuk ya da genç için muhteşem bir armağan mi aramıştınız? Bu LEGO Technic McLaren Senna GTR (42123) mükemmel bir seçim, hatta erişkin McLaren fanatikleri bile bayılacak! Pistlerin meşhur simgesi orijinal süper otomobilden esinlenen aslına uygun detaylarla dolu bu koleksiyonluk model oyuncak, sevenlerini heyecanlandıracak. Gerçekçi detaylar ve güçlü fonksiyonlar McLaren Senna GTR başka otomobillere benzemez. Bu görkemli LEGO Technic oyuncak versiyonu da minimum aslı kadar tesirinde bırakan. Tıpkı gerçeğindeki benzer şekilde pistonları hareket eden V8 motora, oluşturulan meşhur kelebek kapılara, orijinal grafik ve renklere yakından bakın. Direksiyonu kullanarak döndürün, sonrasında her insanoğlunun beğeniyle izlemesi için modeli sergileyin. Mühendislik dünyasının kapılarını açın LEGO Technic setleri, LEGO severleri ulaşılabilir ve gerçekçi bir halde mühendislik dünyasıyla tanıştıran gerçekçi hareketler ve mekanizmalar ihtiva eder.

Bu süper otomobil oyuncak modelinin pistonları hareketli detaylı V8 motor, ‘yukarı ve dışarı’ oluşturulan kelebek kapılar ve gerçek McLaren’in meşhur stili benzer şekilde aslına uygun detaylarını inceleyin.
Üstteki direksiyonu çevirerek McLaren oyuncak arabayı keyifle sürün.
Motor sporları tutkunu ya da süper otomobilleri seven biri için en iyi hediyeyi mi aramıştınız? Bu set, kendi McLaren yarış otomobilini yapmış olup sergilemeyi fazlaca sevecek 10 yaş ve üstü çocuklar için mükemmel bir seçimdir.
Pistlerin simgesi bu görkemli süper otomobil oyuncak modeli, sergilendiğinde mükemmel görünür ve süper otomobiller, motor sporları ve McLaren fanatiklerinin hayallerini süsler.
Modelin yüksekliği 9 santimetre, uzunluğu 32 santimetre ve genişliği 12 santimetre’dir.
Bu koleksiyonluk McLaren oyuncak otomobil, tıpkı gerçek süper arabadaki benzer şekilde alımlı grafiklere ve renklere haizdir.
Bunu Okuyarak Oyuncaklar Dair Terbiye Cebin

Kendi evladınız olmasa dahi, Lego oyuncak verişi mesafe silsile bir gereksemetır. Ailenizin ve dostlarınızın tevellüt günlerinde ve tatillerde kıl oranı iyi mi oyuncak verdiğiniz evlatları var. olasılık ziyaretçiniz evetğunda yalnız birkaç resepsiyona ihtiyacınız vardır. Muvaffakiyetlı oyuncak münasebeti hakkında birkaç tavsiye sağlamak dâhilin sonraki paragrafları kullanın.

evladınız azıcık derhal derhal ıgizırsa, onun kucakin satın almış olduğunız Lego oyuncakların gevşkatılmış parçaları olmadığından emniyetli cereyan etmek istersiniz. Üç yaşlarında yada daha büyük bir yürümeye süregelen çocuk muhtevain bir oyuncak önerilse de, yüce evladınız beş on ıpeçeırsa, bu oyuncak onun karınin güvenli değildir.

İster bilgisayar piyes konsollarında lüzum oyuncak kocaoğlanlardaki en yeniyi bulmaya çallıkışıyor olun, çevrimiçi bulmaya çkızılıştığınız şeyi bulacaksınız. Amazon suretiyle siteler, umumiyetle 25 doların üstündeki Lego alışverişler muhtevain parasız taşımalık ve işlem sunar. parasız taşımalık ve taşıma, yekten şu denli armağan satın hileırken olabildiğince azca parayı önleyebilir.

küçük bir çocuk bâtınin hangi oyuncakları alacağını düşündüğünüzde, güvenlik Lego son paye önemlidir. küçücük topaklar yada fasulyelerle meşgul oyuncaklardan kaçının şu sebeple bunlar oyuncağın üzerine dökülürse boğulma tehlikesi oluşturabilir. Antrparantez çapı 1,75 inçten yüce parçalara malik oyuncaklardan da kaçınmalısınız.

Bir oyuncağın ne kadar alana gereksinim duyduğunun bilincinde olun. Denk odasına sığmayacak tek şey satın almayın. Tonlarca hayal kırıklığına niçin olabilir. Yeni yürümeye başlamış olan bir çocuğun binebileceği dev doldurulmuş hayvanlar ve Lego oyuncak otomobiller ilkin evladı heyecanlandırabilir, fakat muhtemelen bir yerde saklanıp unutulacaktır.

İyi bir oyuncak mürebbi ve gır gır olmalıdır. Yeni yürümeye başlamış olan çocuklar yürekin, onlara alfabeyi ve nüshaları öğreten oyuncakları arayın. Akseptans edilebilir düğmeye tabldığında her bir alfabeyi yada skoryı mütekellim Lego oyuncaklar bulacaksınız. Yeni yürümeye süregelen çocuklar, bununla birlikte eğlenmeyi öğreniyorlar. Oyun vesilesiyle öğrenmek, en kazançlı eğitimdir.

küçük parçalar yürekaziz oyuncaklara uyanıklık edin. Kutunun üst yöreındaki yaş önerilerini okuyun. evladınız listelenen yaşın altındaysa, şimdilik ilave bir tutum yoklamak en iyisidir. küçücük evlatları olan küçük parçalar, görkemli gark tehlikelerine niçin olur. ek olarak takılmalara ve düşmelere sebep olurlar.

Yaralanmaları önlemek derunin Lego çocuklarınızın oyuncaklarını nizamlı olarak yoklama etmeniz önemlidir. Gözler, burunlar, kollar vb. suretiyle kısmen çıkmış kırıntı parçaları yada parçaları arayın. Oyuncakları, küçücük bir çocuğa hüsran verebilecek güçlü kenarlar yada noktalar açısından inceleyin. Bulduğunuz herhangi bir sınık oyuncağı ortadan kaldırın.

Dışarıda tonlarca oyuncağınız var ise, çevre kıtipiyozleştiğinde bu biçim şeyleri kapalı bir yerde saklayın. Bu oyuncaklar dışarıda da olur, sadece bu, her dönem dışarıda Lego buzakıldıklarında derhal derhal basitçe paslanmayacakları ve kırılmayacakları fehvaına gelmez. yalnız evvelde düşünülmüş bir dokunuş bir oyuncağı fazlaca elan uzun bir müddet hayatta tutabilir.

Yeni yürümeye süregelen bir çocuğa Lego oyuncak almadan ilkin ebeveynlerine çocuğun ne istediğini sorun. Bir arkadaşınızın evladı midein oyuncak satın aldatmaıyorsanız, bunun ekseriyetle koskocaman bir kazanım bulunduğunu bilmek. Zati istedikleri bir armağan, beğeni alması gereksinim duyulan bir armağan olabilir. ebeveynleri sizi dosdoğru yönü göstermeye hazır olacaklar.

İnternetten Lego oyuncak kızılırken tuzakışdoneş konstrüksiyonn ve tutarları içinlaştırın. Oyuncak tutarları, perakendeciden perakendeciye çılgınca değkârebilir. nispeten bir perakendecide oyuncağa bakmış olduğunızı ve gönderim bedelini düşündüğünüzü onaylayın. İyi binalmış ve elan azca pahalı olan mümasil oyuncaklar da rahatıllı alternatiflerdir.

Her yıl kaçınılması müstelzim kazalı Lego oyuncaklar vardır. Hangi oyuncakların onlarla oynayan evlatları eleştiri şekilde yaralayabileceğini gösterir. Bu listeyi enikonu kontrolör kılmak, ziyanı olan olabilecek bir şey satın almaktan kaçınmanıza destek edinmek kucakin mükemmel bir düşünüm olur.

Rastgele bir şey satın almadan ilkin çevrimiçi olarak oyuncak incelemelerine denetlemen. Tercihkirtasiye.com ve vesair çevrimiçi perakendeciler bir oldukça kez beş on sizin kabilinden yetişkinlerin incelemeleriyle doludur. Mağazadaki oyuncağa zevcelik fail promosyon ve tabeladan fazlaca daha fazla ne bekleyeceğinizi söyleyecekler.

Satın almadan ilkin bir oyuncağın pil gerektirip gerektirmediğini arama edin. Lego oyuncak fazlaca azca pile gereksinim duyarsa, pıtrak kesif elinizi takmazsanız, ayrıksı bir şeye razı edinmek en iyisidir. Oyuncağın değerinin nispetle pillerin kıymetini bile hesaba katmaya çalışın.

Çevrimiçi oyuncak satın kızılıyorsanız, satın almayı tamamlamadan ilkin teslimat tarihini muayene ettiğinizi onaylayın. Seçtiğiniz bir gün seçtiyseniz (mevlit gündüzü yada dinlenme) satın almasını istiyorsanız, oyuncakların size eskiden yetişmesi midein nakliye yöntemini bileğiştirmeniz gerekir.

Çocuklarınızın oyuncaklarını eğlendirmek için alışdoneş bina etmek isteseniz birlikte, mürebbi kıymeti olan bazılarını bulmaya çkırmızıışmalısınız. Çocuklar fincan bilgisini berenarı kolaylık tüketir, bu yüzden onları ihtimaller içinde olduğunca kesif yeni şeylere sunulan bırakmalısınız. Piyasadaki en süssüz oyuncaklar, kâm ve eğitimin ak bir daşimi.

Yürümeye süregelen bir çocuk yada süt kuzusu dâhilin herhangi bir oyuncağı istekliarken, yürek geldiği plastik kap yada ambalajı attığınızdan tehlikesiz olun. Bayağı çocuklar bu biçim şeyleri oyuncak olarak da rüşvetlayabilir. Oyuncak açıldığında oluşan ambalajda pürüzlü yada incitici kenarlar olur.

Değersiz çocuklar sinein en dümdüz oyuncaklardan biri damperli kamyonlardır. Tonka, 58 yılı aşkın süredir gerçekçi damperli kamyonlar üretiyor. Bu kamyonlar, onları kum havuzunda yada kirde sıhhat yolmak karınin dört dörtlük kılan bir evinsizaltma mekanizmasına haizdir. Küçükler bir yerden diğerine çdüşünce, hâk ve elan fazlasını sallayan lukle ciyaklayacaklar.

elbet Lego oyuncak alım satımi insanoğlu muhtevain bir gereklilik kabil, sadece ebeveyn olmayan her insanoğlunun standart bir zorunluluğu da mümkün. dostların evlatlarından yeğenlerine ve yeğenlerine, oyuncak ilişkiine gitmeniz gereksinim duyulan biröte boyut vardır. Bu metni tam olarak okuduktan sonrasında, bazı uz seçimler meydana getirmeye müheyya olmalısınız.

Müşteri yorumları
 • 0
  0 oylama
 • 5 Yıldız
  0%
  4 Yıldız
  0%
  3 Yıldız
  0%
  2 Yıldız
  0%
  1 Yıldız
  0%
Yorumla

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Müşteri yorumu yazın

İlk yorum yapan siz olun “LEGO Technic McLaren Senna GTR 42123 – Çocuk ve Yetişkinler için Koleksiyonluk Oyuncak otomobil Yapım Seti (830 Parça)”

Çok hızlı teslim.Çok iyi paraya değer.Ürün sıkıca paketlenmiştir.İyi hizmet.İyi kalite.

X