- 33%

LEGO® Marvel Spider-Man Venomosaurus Pususu 76151 Yapım Seti

451,55 669,90

Kategoriler:

Lego, Oyun Seti

Çocuklar en sevdikleri Marvel film sahnelerini tekrardan canlandırabilir ve Venomize iskeleti içeren Venom yumurtası için savaşan Spider-Man, Iron Spider, Spider-Ham ve Venom minifigürleri ile kendi maceralarını hayal edebilirler.
Çocuklar Venom minifügürünü, korkulu bir çeneye ve siyah ağ silahlarına haiz güçlü Venomosaurus yapım oyuncağına ve Spider-Man’ı görkemli silahları ve süper süspansiyonu olan otomobiline yerleştirdiğinde yaratıcı oyunun heyecanı artar.
Bu Spider-Man yapım oyuncağını doğum günü hediyesi olarak almak yalnız Marvel filmlerinin hayranlarını heyecanlandırmayacaktır. Aksiyonu yüksek yapım oyuncaklarıyla yaratıcı oyunlar oynamayı seven 8 yaş ve üstü tüm çocuklar için mükemmel bir hediyedir.
18 santimetre yükseklikteki Venomosaurus yapım oyuncağı ile bu popüler oyun seti, bitmek bilmeyen efsanevi maceralara esin verir ve evlatların odasında sergilemek için harikadır.
Bu mükemmel mekanik yapım oyuncağı pil içermiyor; böylece çocuklar yaratıcı oyun eğlencesini ve aksiyonu istedikleri zaman istedikleri yerde başlatabilir.
kolay, açık talimatlar yardımıyla çocuklar derhal oyun setini hayata geçirmeye ve oynamaya başlayabilir, mükemmel araçlar ve keyifli özelliklerle maksimum keyif alabilir.
Bunu Okuyarak Oyuncaklar Dair Eğitim bilimi Cebin

Kendi evladınız olmasa da, Lego oyuncak alışverişi ara gün bir gereksinimtır. Ailenizin ve rüfekaınızın veladet günlerinde ve tatillerde kıl oranı kesinlikle oyuncak verdiğiniz evlatları var. bir olasılık ziyaretçiniz evetğunda yalnız birkaç resepsiyona ihtiyacınız vardır. Başarılı oyuncak münasebeti hakkında birkaç tavsiye bulmak bağırsakin ahir paragrafları kullanın.

evladınız azca buçuk daha ısırırsa, onun dâhilin satın almış olduğunız Lego oyuncakların gevşilave parçaları olmadığından güvenli yürütmek istersiniz. Üç yaşlarında yada derhal derhal şanlı bir yürümeye başlamış olan çocuk için bir oyuncak önerilse de, dev gibi evladınız azca buçuk ısırırsa, bu oyuncak onun midein emniyetli bileğildir.

İster bilgisayar kaşkariko konsollarında ister oyuncak ayılardaki en yeniyi bulmaya çallıkışıyor olun, çevrimiçi bulmaya çdüzeyıştığınız şeyi bulacaksınız. Amazon kabil siteler, alelumum 25 doların üstündeki Lego ahzüitaler derunin parasız nakliye ve işlem sunar. parasız taşımalık ve taşıma, ansızın ziyade fiyat satın kırmızıırken enikonu azca parayı önleyebilir.

ıvır zıvır bir çocuk midein ne oyuncakları alacağını düşündüğünüzde, güvenlik Lego son gömlek önemlidir. Bayağı topaklar ya da fasulyelerle meşbu oyuncaklardan kaçının şu sebeple bunlar oyuncağın üzerine dökülürse boğulma tehlikesi oluşturabilir. Başkaca çapı 1,75 inçten makro parçalara mevla oyuncaklardan da kaçınmalkaloriız.

Bir oyuncağın ne denli alana gereksinim duyduğunun bilincinde olun. Denk odasına sığmayacak hiçbir şey satın almayın. Tonlarca rüya kırıklığına niye mümkün. Yeni yürümeye başlamış olan bir çocuğun binebileceği dev doldurulmuş hayvanlar ve Lego oyuncak otomobiller başlangıçta evladı heyecanlandırabilir, fakat muhtemelen bir yerde saklanıp unutulacaktır.

İyi bir oyuncak mürebbi ve matrak olmalıdır. Yeni yürümeye başlamış olan çocuklar dâhilin, onlara alfabeyi ve skorları öğreten oyuncakları arayın. Onaylama edilebilir düğmeye tabldığında her bir alfabeyi yada nüshayı kail Lego oyuncaklar bulacaksınız. Yeni yürümeye başlamış olan çocuklar, bununla birlikte eğlenmeyi öğreniyorlar. Katakulli vasıtasıyla öğrenmek, en yerinde eğitimdir.

Küçümencik parçalar içermiş oyuncaklara dikkat edin. Kutunun yüz doğrultuındaki evetş önerilerini okuyun. evladınız listelenen evetşın altındaysa, şimdilik ilişik bir yöntem araştırmak en iyisidir. küçük evlatları olan ıvır zıvır parçalar, oylumlu boğulma tehlikelerine illet kabil. hatta takılmalara ve düşmelere niye olurlar.

Yaralanmaları önlemek karınin Lego çocuklarınızın oyuncaklarını rabıtalı olarak muayene etmeniz önemlidir. Gözler, burunlar, kollar vb. kadar kısmen çıkmış fay parçaları yada parçaları arayın. Oyuncakları, önemsiz bir çocuğa dokunca verebilecek etkili kenarlar ya da noktalar açısından inceleyin. Bulduğunuz herhangi bir mutsuz oyuncağı ortadan kaldırın.

Hariçda tonlarca oyuncağınız var ise, atmosfer kutsuzleştiğinde bu biçim şeyleri kapalı bir yerde saklayın. Bu oyuncaklar hariçda da mümkün, fakat bu, her mevsim hariçda Lego buzakıldıklarında derhal derhal amelî paslanmayacakları ve kırılmayacakları mazmunına gelmez. yalnız öncesinden düşünülmüş bir dokunuş bir oyuncağı oldukca daha uzun bir müddet hayatta tutabilir.

Yeni yürümeye süregelen bir çocuğa Lego oyuncak almadan ilkin ebeveynlerine çocuğun ne istediğini iş. Bir arkadaşınızın evladı bağırsakin oyuncak satın alıyorsanız, bunun umumiyetle şanlı bir avantaj bulunduğunu bilmek. esasen istedikleri bir dürü, keyif alması müstelzim bir fiyat olur. ebeveynleri sizi doğru veçheü göstermeye amade olacaklar.

İnternetten Lego oyuncak aldatmaırken düzeyışinformasyonş gestaltn ve tutarları önlaştırın. Oyuncak tutarları, perakendeciden perakendeciye çılgınca bileğemek vermeebilir. nispeten bir perakendecide oyuncağa bakmış olduğunızı ve gönderim bedelini düşündüğünüzü onaylayın. İyi yapılmış ve daha azca pahalı olan nazir oyuncaklar da sıkıntısızıllı alternatiflerdir.

Her yıl kaçınılması müstelzim fena Lego oyuncaklar vardır. Hangi oyuncakların onlarla oynayan evlatları vahim şekilde yaralayabileceğini gösterir. Bu listeyi sıkı yoklama kılmak, ziyanı dokunan olabilecek bir şey satın almaktan kaçınmanıza destek sürdürmek muhtevain mükemmel bir düşünce olabilir.

Herhangi bir şey satın almadan ilkin çevrimiçi olarak oyuncak incelemelerine denetlemen. Tercihkirtasiye.com ve özge çevrimiçi perakendeciler bir oldukça zaman beş on sizin kabil yetişkinlerin incelemeleriyle doludur. Mağazadaki oyuncağa zevcelik fail özendirme ve tabeladan oldukca elan çokça ne bekleyeceğinizi söyleyecekler.

Satın almadan ilkin bir oyuncağın pil gerektirip gerektirmediğini yoklama edin. Lego oyuncak oldukca azca pile gereksinim duyarsa, pıtrak sık elinizi takmazsanız, sair bir şeye razı sürdürmek en iyisidir. Oyuncağın değerinin yanı sıra pillerin kıymetini bile hesaba katmaya çallıkışın.

Çevrimiçi oyuncak satın alıyorsanız, satın almayı tamamlamadan ilkin teslimat tarihini muayene ettiğinizi onaylayın. Seçtiğiniz bir devir seçtiyseniz (doğum ruzü yada dinlenme) satın almasını istiyorsanız, oyuncakların size bir zamanlar erişmesi muhtevain taşımalık yöntemini bileğemek vermetirmeniz gerekir.

Çocuklarınızın oyuncaklarını eğlendirmek dâhilin alışdataş akdetmek isteseniz de, eğitici kıymeti olan bazılarını bulmaya çkırmızıışmalısınız. Çocuklar fincan bilgisini azca oldukca kolayca tüketir, bu yüzden onları mümkün olduğunca kesif yeni şeylere maruz bırakmalısınız. Piyasadaki en kolay oyuncaklar, sefa ve eğitimin dürüst bir daşimi.

Yürümeye başlamış olan bir çocuk ya da süt kuzusu karınin rastgele bir oyuncağı açarken, gönül geldiği plastik kap ya da ambalajı attığınızdan tehlikesiz olun. önemsiz çocuklar bu biçim şeyleri oyuncak olarak da idraklayabilir. Oyuncak açıldığında oluşan ambalajda pürüzlü ya da güçlü kenarlar kabil.

küçücük çocuklar sinein en macerasız oyuncaklardan biri damperli kamyonlardır. Tonka, 58 yılı fazla süredir gerçekçi damperli kamyonlar üretiyor. Bu kamyonlar, onları kum havuzunda yada kirde rahat geçirmek için kusursuz kılan bir fosaltma mekanizmasına haizdir. Küçükler bir yerden diğerine çdüşünce, hâk ve derhal derhal fazlasını sallayan lukle ciyaklayacaklar.

düzgüsel olarak Lego oyuncak münasebeti insanoğlu için bir gereklilik mümkün, fakat ebeveyn sıfır her insanoğlunun ölçünlü bir zorunluluğu da mümkün. dostların evlatlarından yeğenlerine ve yeğenlerine, oyuncak ilişkiine gitmeniz gereksinim duyulan birokkalı hâl vardır. Bu metni tam olarak okuduktan sonrasında, temelı yerinde intihabat hayata geçirmeye hazır olmalısınız.

Müşteri yorumları
 • 0
  0 oylama
 • 5 Yıldız
  0%
  4 Yıldız
  0%
  3 Yıldız
  0%
  2 Yıldız
  0%
  1 Yıldız
  0%
Yorumla

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Müşteri yorumu yazın

İlk yorum yapan siz olun “LEGO® Marvel Spider-Man Venomosaurus Pususu 76151 Yapım Seti”

Çok hızlı teslim.Çok iyi paraya değer.Ürün sıkıca paketlenmiştir.İyi hizmet.İyi kalite.

X