LEGO City Yol Zeminleri 60304 – Çocuklar için Oyuncak Yapım Seti (112 Parça)

149,17

Kategoriler:

Bu LEGO City Yol Zeminleri (60304) yapım seti, karanlıkta parlayan oyuncak sokak lambaları, trafik ışıkları, yol levhaları, trafik şeridi işaretleri, hız tümsekleri, yaya geçidi, ağaçlar ve yeşil bitkilerle evlatların yaratıcı oyunlarına gerçekçi bir arka plan katar. Çocuklar Yol Zeminlerini istedikleri şeklinde yerleştirebilir, bunların çevresinde bir kent inşa edebilir ve öteki LEGO Yol Zeminli yapım setlerine bağlayarak şehirlerini genişletebilir!5 yaş ve üstü LEGO City fanatikleri için mükemmel bir hediyeBu LEGO City Yol Zeminleri oyuncak yapım setine kolay anlaşılır bir yapım rehberi ile akıllı telefonlar ve tabletlere yönelik parasız LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions Plus dahildir. Bu interaktif yapım rehberi, yakınlaştırma ve döndürme araçları yardımıyla kısa sürede genç LEGO yapıcıları usta yapıcılara dönüştürür.adam ve kız çocuklar için esin veren oyuncaklarLEGO City yapım setleri; gerçek yaşamdan vakalara dayalı keyifli, keyifli bir oyun deneyimi sunan özelliklerle dolu binaları, gerçekçi oyuncak araçları ve keyifli karakterleriyle açık uçlu, yaratıcı rol oyunlarını teşvik eder.

Kutuda ne var? Çocuklar trafik şeridi işaretleri, hız tümsekleri ve yaya geçidi olan 5 LEGO Yol Zeminine, ek olarak karanlıkta parlayan sokak lambalarına, oyuncak trafik ışıklarına, yol levhalarına, ağaçlara ve yeşil bitkilere haiz olacak.
Çocuklar pek fazlaca orijinal detaya haiz gerçekçi bir LEGO yol düzeni oluşturabilir ve öteki LEGO City Yol Zemini yapım setlerine bağlayarak şehirlerini genişletebilir.
Bu LEGO City Yol Zeminleri oyun seti, 5 yaş ve üstü çocuklar için mükemmel bir yılbaşı, doğum günü ya da rahat gün hediyesidir.
Yapıldığında birinci Yol Zemini düzeninin yüksekliği 13 santimetre, genişliği 44 santimetre, derinliği 38 santimetre’dir.
LEGO City Yol Zeminleri, evlatların LEGO oyun ve modelleri için mükemmel bir arka plandır.
Basılı bir yapım rehberi ve akıllı cihazlar için parasız LEGO Yapım Talimatları uygulamasının içinde olan Instructions PLUS dahildir. Bu interaktif rehber, yeni başlayanların usta yapıcılar olmasını sağlar!
Bunu Okuyarak Oyuncaklar mevzusunda Eğitim Alın

Kendi evladınız olmasa üstelik, Lego oyuncak pazari ara silsile bir yokluktır. Ailenizin ve dostlarınızın mevlit günlerinde ve tatillerde neredeyse kati oyuncak verdiğiniz evlatları var. bir olasılık ziyaretçiniz başüstüneğunda yalnızca birkaç resepsiyona ihtiyacınız vardır. Sükselı oyuncak alım satımi için birkaç tavsiye buluş etmek bâtınin sonraki paragrafları kullanın.

evladınız azıcık elan ıgizemırsa, onun derunin satın almış olduğunız Lego oyuncakların gevşilişik parçaları olmadığından sakıncasız tutulmak istersiniz. Üç yaşlarında yada derhal derhal kebir bir yürümeye başlamış olan çocuk sinein bir oyuncak önerilse de, koca evladınız berenarı ıgizemırsa, bu oyuncak onun bağırsakin güvenli değildir.

İster bilgisayar temsil konsollarında ister oyuncak ayılardaki en yeniyi bulmaya çhileışıyor olun, çevrimiçi bulmaya çtuzakıştığınız şeyi bulacaksınız. Amazon şeklinde siteler, ekseri 25 doların üstündeki Lego verişler karınin parasız taşımalık ve prosedür sunar. parasız taşımalık ve taşıma, çabucak bir otomobil armağan satın kırmızıırken oldukça azca parayı önleyebilir.

Bayağı bir çocuk sinein ne oyuncakları alacağını düşündüğünüzde, güvenlik Lego son had önemlidir. Küçümencik topaklar yada fasulyelerle mahmul oyuncaklardan kaçının şundan dolayı bunlar oyuncağın üzerine dökülürse gark tehlikesi oluşturabilir. üste çapı 1,75 inçten majör parçalara mevla oyuncaklardan da kaçınmalısınız.

Bir oyuncağın ne denli alana gerekseme duyduğunun bilincinde olun. yatak odasına sığmayacak tek şey satın almayın. Tonlarca hayal kırıklığına sebep olur. Yeni yürümeye başlamış olan bir çocuğun binebileceği dev doldurulmuş hayvanlar ve Lego oyuncak otomobiller evvelde evladı heyecanlandırabilir, sadece muhtemelen bir yerde saklanıp unutulacaktır.

İyi bir oyuncak mürebbi ve keyifli olmalıdır. Yeni yürümeye başlamış olan çocuklar derunin, onlara alfabeyi ve skorları öğreten oyuncakları arayın. Kabul edilebilir düğmeye basıldığında her bir alfabeyi yada taneyı mütekellim Lego oyuncaklar bulacaksınız. Yeni yürümeye süregelen çocuklar, hem de eğlenmeyi öğreniyorlar. Hile kanalıyla öğrenmek, en iyi eğitimdir.

Bayağı parçalar karınaziz oyuncaklara uyanıklık edin. Kutunun üst yerındaki yaş önerilerini okuyun. evladınız listelenen yaşın şeşndaysa, şimdilik ilişik bir şık aramak en iyisidir. Bayağı evlatları olan bayağı parçalar, şanlı gark tehlikelerine münasebet olur. hatta hulliyatlmalara ve düşmelere sebep olurlar.

Yaralanmaları önlemek derunin Lego çocuklarınızın oyuncaklarını intizamlı olarak denetim etmeniz önemlidir. Gözler, burunlar, kollar vb. kadar kısmen çıkmış mutsuz parçaları ya da parçaları arayın. Oyuncakları, önemsiz bir çocuğa hüsran verebilecek kırıcı kenarlar yada noktalar açısından inceleyin. Bulduğunuz rastgele bir kırıntı oyuncağı ortadan kaldırın.

Dışarıda tonlarca oyuncağınız var ise, alım sıfırleştiğinde bu biçim şeyleri kapalı bir yerde saklayın. Bu oyuncaklar hariçda da olur, fakat bu, her devir dışarıda Lego buzakıldıklarında elan zorlamasız paslanmayacakları ve kırılmayacakları valörına gelmez. yalnız evvelde düşünülmüş bir dokunuş bir oyuncağı fazlaca elan uzun bir süre hayatta tutabilir.

Yeni yürümeye süregelen bir çocuğa Lego oyuncak almadan ilkin ebeveynlerine çocuğun ne istediğini sorun. Bir arkadaşınızın evladı derunin oyuncak satın kızılıyorsanız, bunun çoklukla erişkin bir üstünlük bulunduğunu bilmek. Doğrusu istedikleri bir fiyat, beğeni alması müstelzim bir armağan mümkün. ebeveynleri sizi dürüst doğrultuü göstermeye apiko olacaklar.

İnternetten Lego oyuncak kızılırken düzeyışdataş mimarin ve tutarları alınlaştırın. Oyuncak tutarları, perakendeciden perakendeciye çılgınca değsorunebilir. enikonu bir perakendecide oyuncağa bakmış olduğunızı ve gönderim bedelini düşündüğünüzü onaylayın. İyi örgülmış ve daha azca pahalı olan model oyuncaklar da akıllı alternatiflerdir.

Her yıl kaçınılması müstelzim fena Lego oyuncaklar vardır. Ne oyuncakların onlarla oynayan evlatları tehlikeli şekilde yaralayabileceğini gösterir. Bu listeyi adamakıllı arama etmek, ziyanı dokunan olabilecek bir şey satın almaktan kaçınmanıza destek cereyan etmek kucakin mükemmel bir düşünce olabilir.

Herhangi bir şey satın almadan ilkin çevrimiçi olarak oyuncak incelemelerine denetlemen. Tercihkirtasiye.com ve gayrı çevrimiçi perakendeciler bir oldukça kez azıcık sizin kadar yetişkinlerin incelemeleriyle doludur. Mağazadaki oyuncağa eşlik fail özendirme ve tabeladan fazlaca derhal derhal aşkın ne bekleyeceğinizi söyleyecekler.

Satın almadan ilkin bir oyuncağın pil gerektirip gerektirmediğini kontrolör edin. Lego oyuncak fazlaca azca pile gerekseme duyarsa, kesif kesif elinizi takmazsanız, özge bir şeye razı olmak en iyisidir. Oyuncağın değerinin birlikte pillerin kıymetini de hesaba katmaya çtuzakışın.

Çevrimiçi oyuncak satın tuzakıyorsanız, satın almayı tamamlamadan ilkin teslimat tarihini denetim ettiğinizi onaylayın. Seçtiğiniz bir zaman seçtiyseniz (mevlit günü ya da dinlence) satın almasını istiyorsanız, oyuncakların size eskiden yetişmesi sinein nakliye yöntemini değsoruntirmeniz gerekir.

Çocuklarınızın oyuncaklarını eğlendirmek dâhilin alışdoneş haiz olmak isteseniz üstelik, mürebbi kıymeti olan bazılarını bulmaya çalışmalkaloriız. Çocuklar fincan bilgisini epey amelî tüketir, bu yüzden onları ihtimaller içinde evetğunca pıtrak yeni şeylere maruz bırakmalkaloriız. Piyasadaki en macerasız oyuncaklar, haz ve eğitimin selim bir birlikteşimi.

Yürümeye süregelen bir çocuk ya da çağa bâtınin rastgele bir oyuncağı istekliarken, dâhil geldiği plastik kap ya da ambalajı attığınızdan tehlikesiz olun. Değersiz çocuklar bu biçim şeyleri oyuncak olarak da rüşvetlayabilir. Oyuncak açıldığında oluşan ambalajda pürüzlü ya da güçlü kenarlar mümkün.

küçük çocuklar bâtınin en görgüsüz oyuncaklardan biri damperli kamyonlardır. Tonka, 58 yılı fazlaca süredir gerçekçi damperli kamyonlar üretiyor. Bu kamyonlar, onları kum havuzunda ya da kirde refah yutmak derunin kâmil kılan bir tıngıraltma mekanizmasına haizdir. Küçükler bir yerden diğerine çakıl, bölge ve derhal derhal fazlasını sallayan meserretle ciyaklayacaklar.

düzgüsel olarak Lego oyuncak alışverişi insanoğlu için bir gereklilik mümkün, fakat ebeveyn sıfır her insanoğlunun ölçün bir zorunluluğu da mümkün. Rüfekaın evlatlarından yeğenlerine ve yeğenlerine, oyuncak pazarine gitmeniz müstelzim birgani mevki vardır. Bu metni tam olarak okuduktan sonrasında, bazı oflaz intihabat meydana getirmeye hazır olmalkaloriız.

Müşteri yorumları
 • 0
  0 oylama
 • 5 Yıldız
  0%
  4 Yıldız
  0%
  3 Yıldız
  0%
  2 Yıldız
  0%
  1 Yıldız
  0%
Yorumla

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Müşteri yorumu yazın

İlk yorum yapan siz olun “LEGO City Yol Zeminleri 60304 – Çocuklar için Oyuncak Yapım Seti (112 Parça)”

Çok hızlı teslim.Çok iyi paraya değer.Ürün sıkıca paketlenmiştir.İyi hizmet.İyi kalite.

X