Squinkies nelerdir?

dinlence yaklaştıkça, asla şüphesiz küçük çocuklarınıza, yeğenlerinize ya da yeğenlerinize ağacın altında ya da çoraplarında armağanlara sarılmış ne bulmak istediklerini sordunuz. Kaşif Dora ve Spongebob Squarepants şeklinde tanıdık adları duymak bekleyebilirsiniz, fakat birden fazla kez bahsedilen yeni bir oyuncak keşfetmek için şaşırmayın. Squinkies son olarak oyun hissi vardır, ve eğlence için dayanıklılık ve sonsuz potansiyeli onları bu yıl en fazlaca satan armağan yapmak için kesindir.

Squinkies nedir?

Littlest Pet Shop, Polly Pocket ve Pokemon şeklinde öteki minyatür koleksiyon oyuncaklar geleneğinde, Squinkies anlamlı, bebeklerin heykelcikler ve kedi, köpek ve midilli şeklinde sempatik hayvanların. “Squinkies” adları gerçek bebek dokunmak için yumuşak ve yumuşak olduğu gerçeğinden türetilmiş olabilir. Pokemon rakamlar şeklinde, Squinkies bebek küresel kaplarda paketlenmiştir – bir tek bu onları açtığınızda ne beklemek için bir düşünce var bu yüzden opak. Gerçek Squinkies kendilerini tek tek yeni olarak satılmaz. Set başına on altı blister ambalajoyuncak ve mağazalarda mevcut olabilir … Eğer onları bulabilirsen! 2010 yazında ilk bu yana Squinkies popülaritesi, Noel için küçük heykelcikler için artan bir talep ile, ülke çapında birçok boş oyuncak raflar sonuçlandı.

Benzer şekil oyuncaklar şeklinde, oyun setleri ve Squinkies için aksesuarlar da mevcuttur. Çocuklarınız üç popüler oyun setleri kendi oyuncakları ile etkileşim: Gumball Playhouse (eski moda gumball makinesi şeklinde), Cupcake Sürpriz Bake Shop ve Squinkies Çay Saati Sürpriz. Gerçek Squinkies oyuncaklar insanoğlu bile takı olarak kullanmış, halka takılar ve kolye ler için süs eşyaları içine keyifli küçük yavru ve kedi yavruları dönüm, o denli küçüktür.

Bir Squinkies Bubble Paketi, on altı topları ve rakamlar ihtiva eder, on beş dolar civarında averajları, daha büyük oyun her yerde 35 $ dan 40 $ alışveriş bağlı olarak tutarları ayarlayın. En sevdiğiniz mağazalarda oyuncakları bulamıyorsanız, Amazon şeklinde oyuncak satan siteleri bulmak için Internette arama yapabilirsiniz.

Ne yapmış olursanız yapın, sadece, onları satın almak için beklemeyin! Onların anlamlı gözleri ve cherubic gülümsüyor ile, Squinkies çocuklar ve oyuncak koleksiyoncular için dayanılmaz, ve bu Noel büyük hit olacağından eminiz!

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X