Oyuncaklar - Çocuklarınıza Özel Bir Şey Verin

Bu yıl piyasaya çıkan, biz birden fazla değişik adam ve kız beyazperde filmi oldu. Film Harry Potter kadar gösterir. Planet 51 filmi son olarak çıkan filmlerden biridir. Hem yetişkinler hem de çocuklar için bu film mükemmel bir film. Planet 51 film insanların bile en kasvetli bir kahkaha almak için güvenli, adam ve kız filmleri zevk olmayan bile birçok erişkin. Planet 51 güldürü yüklenmiş olarak tüm adam ve kız ve yetişkinler hem görmekte yarar vardır. Eğer bu mükemmel filmi seyretmek için gitmek için bir şans var ise hakikaten hala sinemalarda oynuyor şeklinde Planet 51 görüntülemek gitmeli. Dwayne Johnson eskiden The Rock, Justin Long ve Jessica Biel olarak malum filmin başrollerini başrolünde başrolünde ağırlıyorlar. Planet 51, beyazperdeye karakter katan tüm yıldız oyuncu demeti yardımıyla izlenmesi daha da komik hale geldi.

Klasik 1950’lerin bilim kurgu beyazperde filmlerini hatırlıyor musun? Planet 51 filmi bu şekilde başlıyor. Planet 51 vatandaşları onları takip ve zombi onları değişim yapmak ya da onları yok etmek için çalışırken dünya dışı varlıklar görmek şeklinde kaçmaya çalışıyoruz. Bu bölüm açıldığında bunun bir film bulunduğunu düşünebilirsiniz, fakat bunun sinemadaki bir film olduğu ortaya çıktı. beyaz perdeden çıkanlar, 51. derhal sonrasında bir tek bir iş buldu ve onun fantezileri kız arazi çalışıyor Lem isminde stresli bir genç karşılamak. Onun komik arkadaşı Skiff (hakikaten fazlaca komik) sonrasında tanıtıldı – ve o sizi güldürmek için güvenli olabilirsiniz. Lem, skiff’ten birazcık daha şüpheci.

bigün, her şey bir patlama ses ve titreşimler dışarıdan vardığında değişmiş olur. Gezegen 51 sakinleri dışarı gözetleme üzerine büyük bir roket iniş bakın. Dünya’dan bir astronot bu roketten çıkar, uzay macerasına doğru şarkı söyler. Gezegen 51’de öğrenmek suretiyle olduğu uzaylı yaşamı tamamen bilgisiz. Dünya’nın bu Gezegen 51’in sözü geçen olduğuna dair hiçbir şeyi olmadığı için Marslıları bulduğunda derhal korkuyor. Astronot Chuck, Marslılardan korkmaya ve koşuşturmaya çalışırken saklanmaya çabalar. Bu Marslılar Chuck’ı kendi dünyalarında da bir uzaylı şeklinde görüyorlar. İnsanoğlunun hakikaten var olduğuna dair bir seve sinme leri olmadığı için komik. Bu varlık zombiler hepsini meydana getirecek inanan, Planet 51 sakinleri endişeli olsun. derhal askerlerle temasa geçerler. Bu yüzden gezegen 51 sakinleri zombi ler haline çevirmek değil, askerler mavna ve ondan kurtulmak için Chuck bulmak için çalışmaya adım atar. Bir süre chuck aceleyle uzaklara gitti ve kendini gizliyor ve gizli saklı kalıyor.

Sonunda Chuck kelimenin tam anlamıyla Lem’a çarpıyor. Başlangıçta Lem endişeli ve birbirlerini korkutmak, fakat Chuck dost ve Chuck onun roket geri almak destek olmaya çalışır. Ordudan uzak durmalı ve birçok barikattan uzak durmalı. Chuck ek olarak iki milis adamı zombi olduklarına ve birden fazla değişik kişiden uzak bir halde yönlendirdikten sonrasında emirlerini yapmaları gerektiğine ikna eder. Planet 51 filmimizde, bu oldukça birkaç komik görüntüler ekler. sadece Chuck hapse atılır ve götürülür. Bir süre sonrasında, Lem ve arkadaşlarının geri kalanı Chuck ve hayallerinin hanım özgür bırakmak için seçer. Chuck’ın gözaltına alındığı binayı nihayet aldılar. Planet 51 filmimizde Chuck’ı bulup beynini özgür bırakmaları fazlaca deli bir profesör tarafınca yok edildiğinde oldukça komik bir sahne ortaya çıkar. Kurtarıcıları ona bakıyor ve Chuck’ın fırlayıp çıplak olduğu bir anten için acayip bir yer bulunduğunu söylüyorlar. Planet 51 filminin izleyicilerinin seslerinden, bazı erişkin kıkırdama için atılan bu parça iyi bir kahkaha indükleyici oldu.

Chuck kaçar ve o ve yeni arkadaşları sonunda Planet 51 filmi ileriye taşır şeklinde onun roket geri almak. Chuck, Chuck’ı planet 51 filmimizde uzay gemisine ulaşmaya çalışırken yakalayan General Grawl’ı tekrardan ziyaret eder ve kurtarmış olur. Chuck onları uzaya uçurduğunda gezegen 51’in ini büyük bir halde görmelerini sağlıyor. General Grawl bunalır ve Chuck’ın yaşamını kurtardığından beri Chuck’ın fena bir Marslı olmadığına karar verir. sonrasında gezegen 51’in yüzeyine geri dönüyorlar.

Chuck, Rover’ın geride kalmasına izin verir ve Planet 51 sakinlerine veda eder. Chuck, Rover’ın Planet 51’de bilhassa Skiff olarak memnun olacağını görmüş oldu, Lem’in komik arkadaşı Rover’ın ayrılmasından dolayı fazlaca mutsuzdu. Lem’e ve mürettebatın geri kalanına Chuck veda eder ve roketinde yükselir. Roket daha yükseğe uçarken Chuck’la birlikte Planet 51’deki uzaylı köpeklerden birini görüyorsunuz ve uzaylı köpek gülüyor ve fazlaca memnun. Lem ve hanım sonsuza dek mutlu yaşarken görülürler.

Bir beyazperde filmi için Chuck ve Planet 51 sakinleri ile bir araya hakkında, bu büyük bir öykü. Bu muhteşem aile filmi ile birlikte gitmek için büyük Planet 51 film oyuncakları bulabilirsiniz. Noel sağ köşede bu Planet 51 film oyuncakları ile oynamak için çocuklarınız için mükemmel ve ağacın altına yerleştirmek için mükemmel bir ürün olacak. piyasaya çıkan, birden fazla oyuncak vardır, 3 inç sayı Chuck Planet 51 film en meşhur olmak. Bu oyuncak, çocuklarınızın Chuck’ın tüm maskaralıklarını ve hikayelerini tekrardan yaratmasına olanak sağlayacak, bilhassa de Chuck the Planet 51 film astronotunun tam bir taklidi olduğundan. Herhangi bir adam ya da kız için, bu Planet 51 film oyuncakları kesinlikle Noel’de herhangi bir çocuk mutlu edecek.

3 inç sayı Chuck yada Planet 51 oyuncaklar için bir arama online oluşturabilir ve seçim için birkaç bulabilirsiniz. Planet 51 film oyuncakları esasen eBay ve Toys R Us şeklinde sitelerde olabilir. Rakamlar Chuck, Lem, Mini Bump & Go Rover ve 3 inç asker heykelcikler ve öteki Planet 51 film oyuncakları, biliyorum, Amazon üstünde. Gezegen 51’in dünya dışı oyuncak askerleri doğru kopyalar. Satın almak için seçebilirsiniz bir mini vasıta sayı 2-pack Askeri kamyon ve tank oyuncak vardır. Askeri tank ve kamyon oyuncakları inanılmaz güçlü ve fazlaca iyi yapılır (oyuncaklar Planet 51 film gösterilen olanlar şeklinde görünüyor!). Planet 51 oyuncakları ararken, birçok değişik arama oluşturmak için hatırlıyorum. Bu Planet 51 oyuncaklar fazlaca yeni olarak seyretmek için birazcık zahmetli olabilir, ve hatta yığın esasen olabilir; fakat bir kez 3 inç sayı Chuck bulmak küçük çocuk için büyük bir oyuncak olacak. Bu tek başına kafi olmayabilir şeklinde set başlatmak için birkaç öteki Planet 51 film oyuncakları satın almak gerekebilir! Onun doğum günü de yakın ise ne armağan satın almak için bir düşünce esasen olacak – başka bir birkaç Planet 51 film oyuncakları!

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X