Monster High All About from iCoffin nedir?

Monster High bir tek moda bebek, eşleşen evcil hayvanlar ve Mattel franchise vardı ilgili bez bebek ile sınırı olan değildir. ek olarak Monster High persona ikonik öteki oyuncak ürünleri üretir. Bu oyuncaklardan biri küçük bir techie gadget ihtiva eder, iCoffin, bir Halloween film korku ziynet anımsatan. MH bu görkemli küçük aygıt eski biçim bir tabut benzer şekilde görünüyor fakat hakkaten evlatların her yerde onları alabilir bir el oyuncak olarak çalışır. Bu sempatik küçük gadget çocuklar değişik oyunlar, metin oynamak ve Monster High tüm son dedikodu ile güncellenmesi sağlar.

Eski bir tabut benzer şekilde görünen bu küçük siyah ve pembe aygıt bir LCD ekran penceresi ve seçtiğiniz oyun yada fiil manevra elde eden bir düğmeye haizdir. Bu gadget hakkında oldukça serin olan şey, metin yaparken kolayca dışarı kaydırabilirsiniz yan bir sürgülü tuş ekibi olmasıdır. Bu da oldukça düşük böylece en sevdikleri MH moda bebek ile birlikte bu Noel sezonu vermek için çocuğunuza vermek için bir armağan için oldukça iyi bir seçenek yapma fiyatlı bu oldukça kullanışlı bir aksesuar yapar.

Bu iCoffin el aleti şık tasarımı, kullanışlı özellikleri ve bir oyun içinde navigasyon destek verir imleci kullanarak oynayabilirsiniz oldukça keyifli oyunlar ve bir oyun diğerine bir oyun sebebiyle günümüzde çocuklar içinde giderek daha popüler hale gelmektedir. Öte taraftan sürgülü tuş ekibi “metin” ve öteki oyunlar oynamak izin verir. Tabut benzeri oyuncak, üst panelde ve LCD ekranında görüntülenen MH logosuna haizdir.

4 yaş ve üstü çocuklar için şiddetle tavsiye edilen iCoffin yetişkinler içinde da popülerdir. Eğer çocuk oyunları içine erişkin türü iseniz bu gadget mevcut oyunlar aslen hem yetişkinler ve çocuklar tarafınca çalınabilir. iCoffin çocuğunuzun haiz olması gereksinim duyulan bir oyuncaktır. Çocuklarınızın boş zamanlarında oynamak için bir tek keyifli bir oyuncak değil, hem de oldukça paketlemek ve tutmak kolay olduğundan seyahatler esnasında tavsiye edilir. Çocuğunuzu meşgul edecek ve böylece uzun mesafe li yolculuklarda herhangi bir öfke nöbetini önleyecektir.

Bu metin özelliği ile Monster High son olarak dedikodu ve drama ile güncel olmak için ürkütücü görkemli bir yoludur. 19,99 $ oldukça düşük bir fiyata, çocuğunuzun iskelet tadı ton sunan bu ürkütücü aygıt ile korkulu keyifli olabilir. Bu oyuncadı Walmart, Amazon, eBay yada öteki çevrimiçi mağazalardan satın alabilirsiniz. bir tek net üstünden göz atmak ve monster high koridorları ve zemin üstünden yolunuzu yapmak benzer şekilde bu küçük eğlence-yük oyuncak verimli, Monster High karakterlerden biri olmanın ne bir tat sağlar bu şaşırtıcı oyuncak-gadget bulmak zorunda.

Etrafta Monster High öğrenci karakterlerinden birinin olduğu yerde, elinde kesinlikle bir iCoffin el aleti vardır. zira içinde olmak ve MH de keyifli dedikodular ile güncellenmiş olması, iCoffin aygıt olması gerekir.

7.5 x 1.8 x 10 inç boyutuile, nereye giderseniz gidin bir iCoffin birlikte getirmek benzer şekilde gerçek korkulu şık olabilir. Kolayca MH paketi çanta yada el oyuncak içinde saklayabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X