Merak Ediyorum Öğreniyorum 5-6 Yaş Eğitim Seti
- 34%

Merak Ediyorum Öğreniyorum 5-6 Yaş Eğitim Seti

79.00  119.00 

100₺ ve üzeri siparişleriniz de ücretsiz kargo! Toptan sipariş vermek için iletişime geçebilirsiniz.

Mevcut : 1 Satıldı : 0

1 adet stokta

Merak Ediyorum Öğreniyorum Eğitim Seti', çocukların merak duygusuna hitap edecek, merak duygularını harekete geçirecek tarzda hazırlanmıştır.

Kahramanımız Eda; meraklı, öğrenmeyi seven, sevgi dolu, şirin bir kız çocuğudur. Merak ettiği soruları sormakta, cevapları buluncaya kadar da araştırmaktadır.

Okul öncesi eğitimin temel ilkelerine uygun olarak hazırlanan 'Merak Ediyorum Öğreniyorum Eğitim Seti' ile Eda, sorularının cevabını; bazen bir hikâyede, bazen bir oyunda, bazen bir şiirde, bazen bir deneyde, bazen bir analojide, bazen bir dramada, bazen bir sanat faaliyetinde, bazen bir şarkıda bulmaktadır.

Sette her ay, bir 'değer'le ilgili etkinlikler yapılmaktadır. Her ay, bir meyve ile neler yapılabileceği keşfedilmektedir. Her ay, tarihimize damgasını vurmuş bir büyüğümüzün hayatına yer verilmektedir. Bunun dışında sette bol bol matematik, çizgi, ses, dikkat ve kavram çalışmaları yer almaktadır. 'Düşünme Becerileri' bölümlerinde farklı tarzda sorulan sorular ile zihin egzersizleri yapılmaktadır.
48-66 Ay çocuklarının, okul öncesi amaç ve kazanımlarına ulaşmasında eğitimcilere ve ebeveynlere rehberlik etmesi için hazırlanan 'Merak Ediyorum Öğreniyorum Eğitim Seti'nde Eda’ya, arkadaşları Gelincik, Zeynep, Oğuz, İhsan, Ömer ve Aslı da eşlik etmektedir.

X