Octonauts Gup A Toy Review - Ne Kadar İyi Mi?

Snowsuits soğuk hava ve kar bir sürü eğilimli bir alanda yaşayan bebekler ve küçük çocuklar için fazlaca önemlidir. Onlar soğukta olduğu süre süresince ısı içinde snuggled çocuk tutmaya destek olabilir. Geleneksel snowsuits yüz parçaları ve vücudun tüm uzunluğu kapsayacak şekilde yapılır. Onlar fazlaca uygun fiyatlı ve renk, boyut ve karakter nerede ise her türlü satın alınabilir. ek olarak çocuğunuzun kar ekip elbise için devamlı en sıcak olduğundan güvenilir olmak için birçok eşleşen aksesuarlar bulabilirsiniz.

Soğuk hava lar başladığında, kar giysisini önümüzdeki kışa kadar temizlemenin ve kaldırmanın zamanı gelecek ve çocuk gelecek yıl hala giyebilecekse. Bir kar giysisini temizlemenin birçok yolu vardır, böylece sağlam ve mümkün olan en iyi şekilde kalır. En iyi seçeneklerden biri en yakın kuru temizleyiciler almak ve onları bir tek eve götürüp depolama koyabilirsiniz böylece bir plastik torbaya koymak ile birlikte sizin için ekip temiz olabilir.

Biz anneler bir oldukça için biz yapmak için birçok şey var benzer şekilde belirgin bir seçim değildir. Çocuğunuzun kar kıyafetini yıkamanın en iyi yolu seçtiğiniz kumaş yıkamayı kullanmak, bir oldukça süre gelgit en iyisidir. Hiçbir şey ekip elbise yırtık yada herhangi bir halde iğrenç böylece narin döngüsü üstünde elbise yıkamak için güvenilir olun. ek olarak, depolama esnasında ekip elbisenin en yumuşak olmasını sağlamak için bazı kumaş yumuşatıcıkullandığınızdan güvenilir olmalısınız.

Elbiseyi yumuşak döngüde de kurulayın. ekip elbise tamamen kurutulduktan sonrasında yer tasarrufu için iyi olan çantalardan birini satın almak için süre ayırın. bir tek çanta içine ekip elbise yerleştirin ve tavsiye benzer şekilde çanta dışarı olabildiğince fazlaca hava almak. O süre tek yapman gereksinim duyulan kış için ekip elbiseyi saklamak. Çanta depolama esnasında giyim iğrenç herhangi bir kir, yıkıntı ve öteki şeyler tutmaya destek olacak. Bu yuva çevresinde gitmek için en iyi bakabilirsiniz bu yüzden fazlaca rutubet almaz kuru bir sıcak yerde ekip saklamak için en iyi yararı olacaktır.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X