Çocuk Oyuncakları Ne İyi?

New York, çocuklu aileler için muhteşem bir seyahat yeridir. Çocuklar için birçok ilgi çekici yer ve aktivite vardır. sadece, bir oldukça aile benzer şekilde çocuklarla seyahat eden bir otel, havuzlu bir otel mühim bir önceliktir. Her ebeveynin bilmiş olduğu benzer şekilde, güzel bir yüzme havuzu yalnız çocuklar için oldukça keyifli değil, bununla birlikte ebeveynler için de mühim bir yarar sağlar … Birkaç dakikalık rahatlık uymusu çalmak benzer şekilde. doğal ki, New York’a ulaşınca, havuzlu New York otellerini bulmak birazcık daha zor olsa gerek, şu sebeple şaşırtıcı derecede azca sayıda havuzlu otel vardır. Bu Big Apple otellerin büyük sayısı göz önüne alındığında acayip görünebilir, fakat New York gayrimenkul oldukça pahalı birkaç yapmak ve bazı durumlarda kelimenin tam anlamıyla küçük tur havuzları vardır. gene de, birkaç iyi seçenek vardır. Aşağıda, dikkate kıymet havuzları ile bazı iyi aile dostu New York City oteller listeledik.

Havuzlu New York Otelleri:

 • Sheraton Manhattan Hotel – En İyi Aile Dostu New York Oteli– 790 7 Ave & 51 St, New York, N.Y. Bu New York Hotel, genel kıymet, konum ve havuzuna bakılırsa aileler için en iyi seçimdir. Sheraton Manhattan Hotel, düzgüsel standartlara bakılırsa küçücük olsa bile, New York’taki en büyük gerçek otel havuzu olan 4 şeritli, 50 metrelik bir havuz sunmaktadır. Dinlenmek isteyen ebeveynler için, rahatlama birkaç dakika çalmak için iyi bir havuz güverte uzanarak vardır. Sheraton Manhattan da Broadway ve Times Meydanı’na nispeten yakın olmanın yararı iddia ediyor.
 • Crown Plaza Time Square Otel – 1605 Broadway & 49th Street, New York, N.Y. – Times Meydanı’nın kalbinde yer edinen, Times Square Crown Plaza Hotel 4 şeritli, New York Spor kulübü ile birlikte 55 ayak havuzu sunmaktadır. Oturma ve lounge güverte alanı sınırı olan dır sadece kullanılabilir. bir oldukça süre, 2 şeritli tur yüzme ve eğlence yüzme için ötekiler için ayrılmıştır, hangi havuzun kullanılabilir boyutunu azaltır. fakat, bu New York otel New York’ta dinlence ve Broadway / Times Square alanında sağ olmak isteyen aileler için iyi bir alternatif seçimdir. ek olarak, Crown Plaza sıkı bütçelere olanlar için iyi bir seçimdir.
 • Le Parker Meridien Otel– 119 W. 56th Street, New York, N.Y. – Bu midtown Manhattan Hotel, oldukça çekici ve dinlendirici bir havuz oturma alanına haiz 45 metrelik, 3 şeritli bir havuz sunmaktadır. Havuz manzarası Central Park’a bakılmaktadır. Bu New York Hotel havuzu küçük ve kimi süre kalabalık alabilirsiniz, fakat hile yapmış olacaktır. Lüks bir aile dostu New York Oteli arayan aileler için iyi bir seçimdir.
 • Mandarin Oriental New York– 80 Columbus Circle at 60th Street, New York, N.Y. – Mandarin Oriental lüks bir New York otelidir ve havuz tesisleri de aynı derecede görkemlidir. Mandarin Oriental muhtemelen lüks bir atmosfer açısından en iyi New York Hotel havuzları sunmaktadır. Tavandan tabana geniş pencereler, New York’un görkemli manzarasını sunmaktadır. Mandarin’de yer edinen havuz lounge alanı, peluş şezlonglar ile kusursuz ve zariftir. Şehirdeki en iyi olmasına karşın, oldukça “etken” evlatları olan bir aile için en iyi olmayabilir.
 • Yarımada Oteli New York– 700 Beşinci Cadde, 55. Peninsula New York, Mandarin Oriental’s’e rakip havuz olanaklarına haiz lüks bir New York Otelidir. Otelin 23. Geceleri şehrin muhteşem manzarası büyüleyici bir atmosfer sağlamaktadır. Havuz iyi küçüklere hizmet, fakat veliler kesinlikle ince uzanma alanı takdir edecektir.
 • Millennium UN Plaza Otel– Bir Birleşmiş Milletler Plaza, New York, N.Y. – Birleşmiş Milletler Plaza bölgesinde yer edinen bu New York Hotel 3 şeritli, 44 ayak havuzuna haizdir. Millennium Plaza Hotel, Midtown Manhattan’ın doğu tarafında, Birleşmiş Milletler Binası’nın derhal yakınında yer edinen lüks bir new york otelidir. Otelin 27. Havuzun lounge alanı birazcık dar tarafında, ve tekrar rahatlatıcı havuz salonları alanları mevcut değildir.

Resimler, konumlar, fiyatlar ve dakikalara kadar otel müsaitliğine kadar gerçek havuzları olan New York Otelleri hakkında daha oldukça data arayanlar için, bu yazının arkasından Kaynak bölümünde, Havuzlu New York Otelleri’ne özgü bir web data sayfasının bağlantısı listelenmiştir.

Aile Dostu New York City Konumlar:

Havuzlu bir aile dostu New York Oteli bulmanın ötesinde, New York’ta çocuklar için muhteşem aktiviteler vardır. Sonsuz p ile acı yerineşüpheli kıymeti ve doğruluğu ile seyahat rehberleri listeleri yaş, biz bu tavsiye dostu New York konumlar lütfen tavsiye ederiz.

 • ABD Kız Dükkanı -Bebekleri seven küçük kızlar için, American Girl mağazası saf bir düşlem diyarıdır. son olarak American Girl giyim modası ile lüks bir butik çağrıştıran, bir alışveriş cennetidir. American Girl Store spor amerikan kız bebek için gerçek saç stilistleri, salon sandalyeleri ve güzellik istasyonları ile çalışır. Üst katta, lüzumlu olabilecek herhangi bir onarım yada öteki “prosedürler” için Bebek alabilir bir Doll Hastanesi vardır. Son olarak, American Doll Store oldukça genç kızlar için oldukça popüler olan kendi çay ve yiyecek odası arkadaşları ve aile ile seçimi kendi doğum günü kutluyor sunuyor. American Girl Store da Amerikan kız hikayeleri çevresinde temalı canlı tiyatro yapımları için kullanılır. Ne yazık ki, yeşil göz-gölge ile bazı kurumsal weenie yardımıyla bu kapalı. fakat, tüm olarak, bu New York’ta en iyi edinim tabanlı çocuk mağazalarından biri bulunduğunu düşünüyorum (üzgünüm çocuklar, NBA mağazası muhtemelen yakın bir ikinci olmasına karşın.
 • Bronx Hayvanat Bahçesi – Bronx River Parkway ve Boston Road, Bronx, N.Y. 10460 – {Dünyanın en iyi hayvanat bahçelerinden birini mi aramıştınız? Bronz Hayvanat Bahçesi’nden başkabirine bak. Bu New York hayvanat bahçesi filler, goriller, zürafalar, ayılar, gergedanlar ve leoparlar da dahil olmak suretiyle dünyanın dört bir yanından egzotik hayvanların görkemli bir koleksiyona haizdir. Manhattan kent merkezinden Bronx Hayvanat Bahçesi’ne ulaşım kolaydır. Metro North Line’daki Grand Central İstasyonu’ndan trenler Hayvanat Bahçesi’nde dur. Bronx Hayvanat Bahçesi’ne giden Madison Bulvarı süresince durak icra eden ekspres otobüsler de vardır. Madison BXM11 Otobüs arayın.
 • Central Park Atlıkarınca – Central Park, New York, N.Y. – Central Park atlıkarınca güzel bir eski moda atlıkarınca. Central Park’ta yer edinen 1871 yılından bu yana devam eden bir geleneği devam eden güzel bir 57 atlıkarınca. Süslü oyma ahşap atlar sıcak yaklaşım sizi selamlıyor eski moda atlıkarınca bina içinde gençlerden sürmek bekliyor. Bu süre uzun geçti rahat bir zevk sunuyor, ve günün koşuşturma güzel bir mühlet. Oradayken, parkın içindeki patikalardan, bahçe alanlarından ve yontulmuş göletlerden yararlanın. Bu mükemmel rahatlatıcı ve geniş bir ayar ve bu şekilde bir sakin hızı dünyanın en büyük şehirlerinden birinde var olabilir iyi mi merak bir bırakır.
 • Dylan’ın Şeker Dükkanı – 1011 Third Avenue, New York, NY – Willy Wonka hayal gücü için ne yapmış oldu; Dylan’ın Şeker Dükkanı gerçekte o şekilde. Çocuğun geniş gözlü ve ağızları tamamen aylak olacak gerçek bir şeker harikalar diyarı. New York City şeker dükkanı mutlak ziyaret etmek gerekir, ve veliler biz aşağıdaki sonrası şeker şeker acil için özür diliyoruz.
 • Ellen’ın Stardust Yemeği – 1650 Broadway, New York, N.Y. – Broadway Theater District bulunan, Stardust Diner hem çocuklar ve yetişkinler için keyifli bir edinim. Akşam yemeği bir retro 50’s drive-in tiyatro tema, fakat gerçek tedavi şarkı bekleme çalışanı. istekli Broadway aktörlerinden oluşan personel, tam teşekküllü bir Broadway seçimi şarkı performansına dönüşecek. Bekleme çalışanı inanılmaz keyifli ve oldukça samimi ve kibitz istekli. Çocuklar onu yer.
 • Empire State Binası – 350 Fifth Avenue, 33rd & 34th Street, New York, N.Y. – Empire State binasını ziyaret edin ve New York’un panoramik manzarası için gözlemevi seviyesine gidin. Bir Goril, ala King Kong, gözlemevinin giriş hattında sizi karşılayacak. Manzaralar ve dik yükseklik coşku verici bir edinim olacağından güvenilir olsa da, bununla birlikte sokak seviyesinden tüm binanın bir fotoğraf çekmeye çalışırken kıymet … yedeklemeye devam edin. hakikaten keyifli bir süre için, ziyaretten önceki gece bir aile filmi gece için orijinal King Kong Film dvd birlikte getirmek ve derhal sonrasında ertesi gün çocuklar getirmek. Bu keyifli ve mistik ekler.
 • FAO Schwartz – 767 Fifth Avenue at 58th Street, New York, N.Y. – FAO Schwartz New York’taki tüm oyuncak mağazalarının annesidir. Central Park’ın karşısında yer edinen FAO Schwartz, bir çocuğun hayalinigerçeğe dönüştürüyor. Oyuncaklar son olarak ve en büyük sunan, bu mağaza hepimiz için bir şey vardır. fakat, kim bilir en oldukça beğendiğimiz kısım geniş doldurulmuş hayvan koleksiyonudur. Her türlü doldurulmuş hayvanların sanal bir Nuh’un arkı ana kat süresince yayılır, inanılmaz büyük doldurulmuş hayvanlar da dahil olmak suretiyle (her ne kadar bir merak iyi mi asla onları eve taşıyabilirsiniz). EĞER FAO Schwartz içine girişim yapmış olursanız bir şey satın almadan kaçan sıfır olasılığı var ve fiyatlar indirimli değildir dikkatsizlik etmeyin.
 • Grand Slam – Times Square, Broadway içinde 46 th ve 47th Street, New York, NY. – Grand Slam new york hediyelik eşya popüler FDNY tee gömlek ve kapaklar muhtemelen bir New York Yankees logosu taşıyabilir hayal edebileceğiniz her şeyi içinde değişen bir bolluk bulunduğunu. Bu mağaza bir seyyah hedefleniyor fakat gene de spor fikirli çocuklar için keyifli yükler.
 • NBA Mağazası – 666 Beşinci Cadde 52nd Street, New York, NY. – Basketbol seven çocuk için, bu 3 kattan oluşan hops aden. Büyük NBA formaları ve basketbol şortları da dahil olmak suretiyle otantik NBA ürünleri servis edilmektedir. NBA oyuncuları sık sık NBA mağazasında forma giyip imza dağıtıyorlar.
 • Manhattan Çocuk Tiyatrosu – 52 White Street (380 Broadway), New York, NY. – Manhattan Çocuk oyun evi popüler peri masalları ve Rapunzel, Little Red Riding Hood ve Brothers Grimm hikayeleri benzer şekilde çocuk hikayeleri dayalı çocuk uygun yapımları koyar bir çocuk tiyatrosudur. Bunlar gençler için yüksek kaliteli yapımlar, ve onları büyüleyecekler.
 • Metropolitan Sanat Müzesi – 1000 Fifth Avenue, New York, N.Y. – Metropolitan Sanat Müzesi dünyanın en büyük sanat müzelerinden biridir. Şimdiye kadar üretilen en meşhur fotoğraf ve sanat eserlerinin birçoğunu içeren geniş bir koleksiyonla Müze, bilhassa fotoğraf ve sanata ilgi duyan pek oldukça evladı tesiri altında bırakacak. Mısır, tabanca ve Zırh, Ortaçağ ve Avrupa fotoğraf koleksiyonları çocuklar tarafınca zevk olacaktır.
 • tabiat zamanı Müzesi – Central Park West at 79th Street, New York, N.Y. -organik Tarih Müzesi keyifli koleksiyonları ve kesinlikle herhangi bir çocuğun düşlem yakalayacak acayip sergiler ile yüklenir, hem de ebeveynler. Mısır mumyalar ve lahitler, dev doldurulmuş Filler ve yırtıcı hayvanlar, dinozor iskeletleri (ön kapıda sizi selamlıyor Müzede film Night şimdi meşhur “Rexy” dahil), Amerikan Hint emanetler, totem direkleri ve daha fazlası. organik Tarih Müzesi aileler için görkemli bir albeni bulunduğunu.
 • SONY Wonder Teknoloji Laboratuvarı – 550 Madison Ave. & 56th Street, New York, N.Y. – Sony Wonder teknoloji Laboratuvarı çocuklar için mükemmel bir interaktif bilgisayar bulgu ortamıdır. Sergiler sanal cerrahi istasyonları, animasyon iş istasyonları ve nanoteknoloji ve robot istasyonları benzer şekilde son teknolojiile yaratıcı interaktif uygulamalar ihtiva eder.
 • Tiyatro emekleri – 121 Christopher St, New York, N.Y. – Greenwich Village bulunan, Theaterworks bir oldukça beğenilen aile odaklı tiyatro yapım şirketidir. Gösteriler yalnız hafta sonları mevcuttur, sadece performansları üst çentik ve son aşama alkışlanan vardır. Performanslar Charlotte’s Web, Aslan, Cadı ve Dolap ve Seussical benzer şekilde çocuk klasiklerini kapsamaktadır.
 • Yeni Zafer Tiyatrosu – 209 Batı 42 Street, New York, NY. – Broadway bölgesinde bulunan, Yeni Zafer Tiyatrosu birazcık daha kenar ile bir gençlik tiyatrosu, ve muhtemelen daha iyi gençler ve daha olgun çocuklar için uygundur. Performanslar korkulu daha genç avant garde seçimi çalıştırın. Tiyatronun iç çarpıcı süslü ve yalnız 500 koltuk görüntüleme ile görkemli.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X