Ahşap Oyuncak Yapma - Sizin İçin 3 Faydaları

Hayatım süresince kedilerim oldu ve kedi nifı ve etkilerini duymuştum fakat kafi bilgiyi alana kadar kullanmayı reddettim. Bu nebat hakkında bildiğim tek şey kediler üstünde potansiyel psychedelic tesirleri olduğu ydu, ben onunla deneyim etme tereddüt etti. informasyon toplama ve aslen benim kediler için catnip ve türev oyuncaklar kullanarak yıl sonrasında, ben catnip kullanarak artıları ve eksileri hakkında kolay bir arıza verebilir güvenli hissediyorum. Her şey oldukça açık.

ilk olarak, catnip nane ailesine ilişik bir nebat bulunduğunu bilmeli, bu yüzden kesinlikle güvenlidir. Şimdi, mağazadan satın alınan catnip böcek ilaçları ile bağcıklı olabilir, bu yüzden bizlere hortum kim ya da kim olabilir ya da isterim, tohum kendi catnip nebat büyümeye tavsiye edilir. hakikaten oldukça kolay, en deneyimsiz bahçıvanlar için bile.

Tüm kediler aynı catnip oyuncak tarafınca aynı şekilde etkilenir. Bazı on ay altında catnip ve yavru kedi tepki bir kedi alır gen eksikliği bir oldukça süre ot herhangi bir tepki yok.

Eksileri:

Bazı kediler catnip yakın geldiklerinde agresif olabilir. Dikkat. Kedinizi denetlemek zor yada yarı yabani ise, bu nebat onları tanıtmak ilk kez uzakta öteki kediler de dahil olmak suretiyle ötekiler, tutmak.

Artıları:

Catnip hamile kedi ve kedi yavruları çevresinde bile kullanmak güvenlidir. Bu coşku oldukça kedi sağlar ve bir ev kedisi onu egzersiz olsun destek sunar.

Hangi tür kullanılacak:

Piyasada catnip birçok formları vardır. Eğer catnip dağınık çanta bulursanız, yalnız bir catnip oyuncak satın alın. Kozmik tarafınca meydana getirilen olanlar en popüler, fakat bir şirket ile sınırı olan olması gerekmez. Ben bir oldukça süre fiyatdayalı bu tür oyuncaklar için alışveriş. Kedilerimin en sevilmiş olduğu oyuncaklarkozmik catnip puro ve muz. Benimki de Kozmik kabarcıkları seviyor.

Ben son aşama tüm kediler, bilhassa açık havada gitmek için alamadım olanlar catnip kullanılmasını tavsiye ederiz. Kediniz (ler) bir seferde oyun kısa oranda ve büyük uyarım oldukça alabilirsiniz. Onlar bıkmak süre, bu sebeple hepsi yok, yalnız bir kenara koymak ve birkaç saat yada gün sonrasında tekrardan tanıtmak. Aynı etkiyi yaratacaktır.

Şimdi ben Nepeta Cataria (bilimsel adı) ben bunu deneyim etmek için yeterince güvenli hissediyorum umut gizemi almış.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X