Bebekler: En Tutarlı Oyuncak Trendi

Mighty Benz oyuncak koleksiyonu, tanıtıldıklarından bu yana son birkaç senedir çocuklar içinde son aşama popüler olmuştur. Eğer onlar ne işe yaradığını bilmiyorsanız o zaman en iyi zemin süresince rulo olarak deli flips ve stunts yapmak küçük kapsül şeklinde oyuncaklar olarak tarif edilebilir. Onlar averaj bir inç uzunluğunda, ve onlar sert bir pürüzsüz yüzey süresince hareket benzer şekilde sonrasında titrek ve eksantrik hareket yapar içlerinde küçük bir mermer var. Ne hakikaten bu fasulye hakkında serin onlar bir oldukça zaman hayvanlar, süper kahramanlar, ya da TV karakterleri şeklinde onlara aksiyon figürü türü karakterler olmasıdır. Avustralya Moose Enterprises bu sıradışı oyuncak yapar, ve onlar yirmi setleri onları yayımladı, set başına beş karakter fasulye ile, ve çocuklar hakikaten hepsini toplama tadını çıkarın. Beş ve on arasındaki küçük çocuklar kendi hususi seti tamamlamak için noksan fasulye almak için arkadaşları ile tecim zevk benzer şekilde görünüyor. Bu oyuncak için hakikaten serin bir yönü şirket koleksiyoncu baskı setleri ve çocuklar için karakter toplamak için özgür bırakmaya karar verdi olmasıdır.

Bu hususi baskı Mighty Beanz oyuncak ender ve tahsil türü olmaya başladı. Bu fazlaca büyük bir koleksiyon kıymeti ve çocuklar hakikaten zevk bu oyuncaklar için itiraz ekler. Bu yıl piyasaya sürülen birkaç hususi baskı beanz vardı. Onları garantili bir kolektör durumda satılan yada flip track benzer şekilde ayrı bir birimin bir parçası olarak satılan bulabilirsiniz. Bu hususi baskı fasulye Crash kontrol Dummy Bean, Bilgisayar fasulye, Skeleton Bean ve Cin Fasulye ihtiva eder. Şirket ek olarak oldukça popüler Mighty Moose Bean denilen orijinal koleksiyoncu oyuncakları biri tekrardan yayımladı. Bu fasulye ile şirket satıldı her ülkede 1000 yayımladı, ve her ülke için benzersiz bir renk kombinasyonu. mesela, Kanada’da fasulye okunması mümkün ve Avustralya’da altın bir alt vardır.

Mighty Moose her baskı için bin birçok sınırı olan sayıda beanz yayımladı, ve onlara tipik seri numaralandırma yok. Bunlar içinde Albino Bean, Space Invader Bean, Ghost Bean ve Nose Picker Bean sayılabilir. Bu koleksiyoncu fasulye bazıları bir oldukça zaman beş yüz daha azca, fazlaca küçük sayılarda özgür bırakıldı ve gizli saklı gizmen Bean, Gadgets Bean, Double Agent Bean ve Korkuluk Bean dahil bulmak oldukça zor olsa gerek. Üretim küçük sayıda bu ender sürümleri oldukça popüler yaptık ve sonrasında piyasada fiyatlar birkaç kez orijinal perakende fiyatı vardır. eBay ender ve tahsil Mighty Beanz bulmak için popüler bir çıkış noktasıdır.

Oldukça popüler bir hususi baskı fasulye Noel Mighty Beanz oldu. bir tek iki yüz elli özgür bırakıldı benzer şekilde bu fazlaca küçük miktarlarda satıldı. Bu ender fasulye perakende satış noktalarına asla gönderilmedi, fakat bir tek şirket tarafınca bazı iş ortaklarına gönderildi. Asla daha azca, istekli koleksiyoncu yeterince sert bakmak eğer bu bulabilirsiniz. Noel seti Noel Baba Fasulye, Noel Ağacı Fasulye, Elf Bean, Rudolf Bean ve Noel Puding Fasulye benzer şekilde hususi karakterler ihtiva eder. Bu yaygın Moose Enterprises yıl süresince gitmek benzer şekilde ender ve tahsil Mighty Beans özgür devam edeceği beklenmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X