Top Bebek Peluş Oyuncaklar

daha oldukça bu gün bebek bebek küçük kızlar olsun interaktif vardır. Üretici Hasbro bu tür oyuncakların önde gelen üreticisidir. aslen onların Baby Alive hattı bebekler içinde Amazon’un en oldukca satanlar benzer şekilde listelere nazaran üst tür öğeler içinde içeriyor.

sadece, herhangi bir küçük kız için devamlı o alır ilk bebek vardır. Hasbro bunu biliyor ve bu şekilde küçük bir kız için hususi bir tane sağlıyor. Bu Baby Alive My First Doll Sips ve Cuddles bulunduğunu. Bir kızın ilk arkadaşı olmak oldukca hoş bir şey.

Bu bebeğin ilk olduğu küçük kız benzer şekilde, oyuncağının kendisi de küçük. bir tek averaj 10 inç uzunluğunda ve bir pound ağırlığında, o küçük bebek çevresinde taşımak için kolay olacak. Bu çocuklar için tavsiye edilen bir üründür 18 ay ve daha oldukça.

Yudumlar ve Cuddles üstünde öpüşme iki bebek geyik olan bir kireç yeşili ve pembe giyim geliyor. ek olarak patikleri ve kafası için küçük pembe denetim şapkası var. mükemmel olan şey, küçük kız evin çevresinde onu götürür benzer şekilde kolay onu temiz tutmak için kolay hale makine yıkanabilir olmasıdır, avlu, ya da nereye giderse gitsin.

Baby Alive My First Doll kendi şişesiyle geliyor, böylece küçük kızın ona bakabilecek. Şişesi ağzına tutulduğunda yudumlama sesleri ve kıkırdamalar yapar. Daha da iyisi, bu bebeğe dikilen benzer şekilde kaybolmayacak bir şişe.

Bebek kumaş kendisi yapılmış olduğu benzer şekilde o yatak zamanı vardığında büyük bir arkadaşı yapar. Ona sokulması kolay bir bebek yapıyor ve yapmış olduğu cooing sesleri gerçek bir bebek benzer şekilde.

Bu Baby Alive My First Doll Sips ve Cuddles bu Noel herhangi bir küçük kız için büyük bir ilk meydana getirecek. Noel ağacının altında kendi sempatik arkadaşı ile süratli bir süratli almak ve küçük kız sürpriz güvenli olun.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X